Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 122

СЕРДЕЧНО ВІТАЮ УСІХ ІЗ
ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ
ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА,
ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ


Усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

 

Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Однак щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно на державному рівні підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису.

Ви уповноважені здійснювати програму, спрямовану на збереження культурної спадщини, в рамках якої систематично проводяться виїзні засідання, фестивалі, круглі столи, що дозволяють заявити про самобутність української культури та її право на гідне існування.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.


Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.
Щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благаполуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків.
Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить вам, шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!

Зі святом!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин