Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 90

Весь світ захоплюється футболом, молодь росте на традиціях футболу, фізично розвивається, формує свою свідомість, виробляє почуття колективізму та почуття команди.


22 квітня 2018 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Бандурове, де взяв участь в урочистому відкритті турніру серед футболістів-ветеранів, присвячений пам'яті колишнього гравця гайворонського "Локомотиву" Бориса Бугайова.

Очільник районної ради привітав учасників змагань з початком цього престижного для ветеранів футболу турніру і побажав спортсменам успіхів і перемог.


Під час свого виступу
Дмитро Миколайович вручив

Подяки Гайворонської
районної ради

за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, прославлення рідного краю на спортивних аренах, пропаганду здорового способу життя, активну спонсорську та благодійну діяльність, безкорисливість і милосердя депутату районної ради, голові фермерського господарства "Лан" А.Я. Опаленку та Бандурівському сільському голові О.А. Опаленку.

 


 

 

Турнір ветеранів (шостий за рахунком) пройшов у гострій, безкомпромісній та захоплюючій боротьбі.


І місце і перехідний Кубок, заснований головою
ФГ "Лан" Анатолієм Опаленком виборола
команда "Чайка - Лан" (с.Бандурове).

ІІ місце зайняла команда "Водник" (с.Солгутове).

ІІІ місце посіла команда "Кернел" (с.Осіївка Бершадського району Вінничини).

Гравці гайворонського "Локомотиву"
зайняли IV місце.

Команди-учасниці турніру отримали Грамоти та матеріальну винагороду від основного спонсора змагань - фермерського господарства "Лан".

 

 

« повернутися до списку новин