Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 129

У неділю, 04 березня,  завершився Відкритий Чемпіонат Гайворонщини з футзалу сезону`2018.

У змаганнях, які проводила Гайворонська асоціація футболу спільно з відділом молоді та спорту районної державної адміністрації, цього року взяли участь 12 команд з м.Гайворона, Гайворонського району, а також ФК "Кернел" с.Осіївка Бершадського району Вінницької області.

Так, у фінальному етапі чемпіонату Гайворонщини за VII-VIII місце боролись команди ФК "Юніор" (смт.Завалля) і ФК "Темп" (с.Долинівка). Напружений поєдинок цих команд завершився з рахунком 4:8. Відтак, Долинівський "Темп" заслужено очолив 7-му позицію у відкритому чемпіонаті з футзалу.

За V-VI місце змагались команди ФК "Водник" (с.Солгутове) та ФК "Ятрань" (с.Червоне). Гра видалась водночас напруженою та безкомпромісною, однак фортуна та майстерність футболістів Солгутівського "Водника" зіграли свою вирішальну роль - рахунок зустрічі 8:6.

В першому півфіналі зустрілися представники Гайворонського "Граніту" та Осіївського "Кернелу". Запекла боротьба точилася до останніх хвилин гри. Вже після першого тайму гравці ФК "Кернел" вели в рахунку 3:2, однак вже в другому таймі гайворонці все ж таки змогли зрівняти рахунок та пішли всіма силами вперед. Відтак, рішучість та наполегливість остаточно вирішили долю матчу: 8:4, і команда гайворонського "Граніту"  йде у фінал змагань!

В іншому півфіналі з рахунком 10:3 впевнено перемогла комада ФК "Комунальник", суперником якої були гравці гайворонського "ДЮСШ". Однак, незважаючи на запеклу боротьбу, гравці ФК "ДЮСШ" дещо поступалися своїм опонентам і, фактично, нічого не змогли протиставити переможцям.

А от фінал насправді вийшов «фінальним»!

Протистояння ФК "Граніт" та ФК "Комунальник" проходило у безкомпромісній та захоплюючій боротьбі. Кожна з команд показала свою високу майстерність володіння м'ячем, командний дух та жагу до перемоги.

Однак, цього разу перемогу з упевненим рахунком 5:3 здобули футболісти ФК "Граніт" та стали володарями Кубку відкритого зимового чемпіонату Гайворон-ського району-2018.

По завершенню останнього матчу відбулася урочиста церемонія нагородження та закриття турніру.

У ній взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністраціх Юрій КЛИМЕНКО та начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Георгій ІЛЬЧЕНКО.

Так, очільники району Дмитро Миколайович та Юрій Олександро-вич вручили гравцям ФК "Граніт" Кубок, а команди-призери отримали Дипломи відділу молоді та спорту Гайворонської РДА.

Також під час закриття турніру були відзначені й кращі гравці відкритого чемпіонату Гайворонщини сезону`2018.